Open call ARCA Festival

Call
ARCA Theater

Tijdens de Gentse Feesten 2026 organiseert BRODER een muziek+theaterfestival in ARCA Theater, in Gent.
Daarvoor maken we ruimte voor een muziektheatervoorstelling met een speelduur tussen 50 en 85 minuten, die zich – associatief of letterlijk– verhoudt tot het thema vlinders, vliegen en transformatie. Zowel nieuwe creaties als bestaande voorstellingen zijn welkom, zolang ze passen binnen de festivalcontext.

De geselecteerde voorstelling zal deel uitmaken van een sfeervol festival voor jong en oud dat gedurende de Gentse Feesten een toevluchtsoord zal vormen voor muziek- en theaterliefhebbers. 

Hou bij je aanvraag rekening met deze voorwaarden:

  • Er wordt gewerkt met een partageregeling, waarbij 70% van de ticketinkomsten naar de makers gaat.
  • Er is één technicus beschikbaar voor max. 9u op de dag van de voorstelling. Er is geen extra opbouwdag.
  • Wij voorzien catering voor de artistieke ploeg.
  • Check de technische fiche van ARCA en hou rekening met de beperkingen van de zaal: https://www.dropbox.com/home/BRODER/09%20ARCA/14%20TECHNIEK/Technische%20fiche?preview=ARCA_Technische_fiche.pdf

Vul onderstaand formulier in tegen 15 april. Vragen? Stuur een e-mail naar manou@broder.be.

Aanmeldformulier

wiki 8